Bakım Yağları-Muc-Off Bio Gres Yağı 450GR-{BARKOD}
Bakım Yağları-Muc-Off Bio Gres Yağı 450GR-{BARKOD}

Muc-Off Bio Gres Yağı 450GR (4004011259)

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.050,00(KDV Dahil)
Barkod : 5037835009002

Muc-Off Bio Gres Yağı 450GR

Bisikletlerde kullanım için özel olarak tasarlanan Muc-Off Bio Grease, korozyonu ve su girişini önleyen benzersiz bir formüle sahiptir, böylece bisikletinizin bileşenleri gelecekte de uzun süre dayanır! Performansınızı artırmak ve her sürüşünüzün bir öncekinden daha sorunsuz olmasını sağlamak için Muc-Off Bio Grease kullanın.

Muc-Off Biyobozunur Bisiklet Gresi, sürtünmeyi azaltmanın çok önemli olduğu bisiklet parçalarında bulunan benzersiz 'düşük hız' uygulamaları için özel olarak harmanlanmıştır.

Bu birinci sınıf formülasyon yenilenebilir kaynaklara dayanmaktadır ve sınıfında rakipsiz bir performans sağlayan aşırı basınç yağlama katkı maddeleri ve doğal 'kayma' kombinasyonuna sahiptir!

Bio Grease ayrıca biyolojik olarak kolayca parçalanabilir* ve su ile yıkanmaya karşı son derece dayanıklı olması gibi ek avantajlara sahiptir, bu da korozyonu önlemeye, sürtünmeyi azaltmaya ve hareketli parçaların performansını artırmaya yardımcı olur.

Muc-Off olarak kendimizi size, bisikletinize veya gezegenimize zarar vermeyecek çevre dostu ürünler üretmeye adadık ve Bio Grease de bunun bir istisnası değil. Bu gres tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve kötü petrol bazlı yağlar içermez!

Bisiklet zincirlerinde kullanım için DEĞİLDİR.

*Sadece içeriği biyolojik olarak parçalanabili

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR