Temizlik Ürünleri-Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti-{BARKOD}
Temizlik Ürünleri-Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti-{BARKOD}
Temizlik Ürünleri-Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti-{BARKOD}
Temizlik Ürünleri-Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti-{BARKOD}

Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti (4006441036)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.200,00(KDV Dahil)
Barkod : 5037835277005

Muc-Off X-3 Zincir Temizleme Seti

Zinciriniz düzenli olarak kum ve kir birikiminden muzdarip mi, tek yapmak istediğiniz bisiklete binmek ve sürmekken zincirinizi temizlemek için aşırı zaman harcamaktan bıktınız mı? Muc-Off'un bir çözümü var... Yeni Muc-Off X-3 Kirli Zincir Makinesini tanıtıyoruz! Bu patent bekleyen ergonomik tasarım, ağır hizmet tipi bir yapıya sahiptir ve zincirinizi saniyeler içinde temizleyebilir!

Bisiklet zincirleri giderek artan bir fiyat etiketine sahip olduğundan, onları uzun ömürlü kılmak mantıklıdır. Zincirinizden ve çalışma verimliliğinden en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu, düzenli ve düzgün bir şekilde temizlendiğinden ve yağlandığından emin olmaktır. X-3 Kirli Zincir Makinesi, zincirinize iyi bir fırçalama yapmanın açık ara en kolay yoludur!

Sete 75 ml'lik Muc-Off Aktarma Organları Temizleyicisi dahildir. Bu devrim niteliğindeki küçük sıvı, aktarma organlarının üzerine püskürtülebilir veya doğrudan makinenin üst haznesine dökülerek bir kontrol düğmesiyle serbest bırakılabilir. Bu, temizleyicinin uygulanmasının hızlı ve kontrolünün kolay olmasını sağlar. X-3 makinesi ve Aktarma Organları Temizleyicisi, en kirli bisiklet zincirlerinde bile nihai, derinlemesine temizlik sağlamak için mümkün olan her açıdan en kötü yağ ve kire saldırmak için işbirliği yapar.

Aşındırıcı temizleme dişleri ve 120 temas noktasına sahip döner fırça tekerlekleri, derinlemesine ve kapsamlı bir temizlik için her bir zincir baklasının tüm alanlarını kaplar. Son olarak, fazla kirli sıvı ikinci bir alt hazneye düşer, böylece temiz zincirden uzak tutulur. Artık zincirin hiçbir yerinde geri dönüştürülmüş kir yok! Muc-Off Drivetrain Cleaner tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve daha önce biyolojik zincir yağlarımızdan birini kullandıysanız kanalizasyona atılması güvenlidir!

X-3 Zincir Temizleme Makinesi BMX veya pist zincirleri ile uyumlu değildir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR